Tekirdağ Araç yazılım ve Chip Tuning üzerine uzman kadrosuyla araç performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Renault Symbol 2006 - 2013 1.5 DCİ 90 Hp Araç Yazılım

Renault
Symbol 1.5 DCİ
%15
YAKIT TASARRUFU
%33
PERFORMANS ARTIŞI
90 hp > 120 hp
+60 nm TORK
  1. Erkan Durak
    Araç Sahibi

    Erkan Durak

    7.12.2020 tarihinde randevu alarak gitmiş olduğum Tekirdağ/Çerkezköy ECUMASTERS isimli iş yerinde iş yeri sahibi Ömer beyin öncelikle mükemmel misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum.Aracıma yapılan lisanslı yazılım sonrası gerçekten aracımda gözle görülen bir çekiş gücünü ve tork artışını vede yakıt tasarrufunu bizzat deneyimledim.Buradan tekrar Ömer beye ve Çoşkun beye teşekkürlerimi sunmak istiyorum.Kesinlikle herkese aracına yaptırmasını şiddetle tavsiye ediyorum.Tekrardan Ömer ve Coşkun beye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Fiyat konusundada gerçekten makul vede taksit yaparak yardımcı olan Ömer beye teşekkür ederim.Ben çok memnun kaldım herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
90 hp
220 nm
Chip Tuning Sonrası
120 hp
+ %33
280 nm
+ %27
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Renault Symbol model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 90 hp / 220 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Renault Symbol araç yazılımı (Renault Symbol Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 120 hp / 280 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Renault Symbol Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Tekirdag Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git