Tekirdağ Araç yazılım ve Chip Tuning üzerine uzman kadrosuyla araç performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Hyundai Accent 2006 -> 2009 1.5 CRDI 82 Hp Araç Yazılım

Hyundai
Accent 1.5 CRDI
%15
YAKIT TASARRUFU
%37
PERFORMANS ARTIŞI
82 hp > 112 hp
+60 nm TORK
  1. Hayri Kucuk
    Araç Sahibi

    Hayri Kucuk

    Arac eskisinden de seri oldu ve ayrica daha ekonomik hale geldi eemegi geceni emegine ve eline saglik
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
82 hp
184 nm
Chip Tuning Sonrası
112 hp
+ %37
244 nm
+ %33
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Hyundai Accent model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 82 hp / 184 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Hyundai Accent araç yazılımı (Hyundai Accent Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 112 hp / 244 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Hyundai Accent Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Tekirdag Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git