Tekirdağ Araç yazılım ve Chip Tuning üzerine uzman kadrosuyla araç performans arttırma ve yakıt tasarrufu sağlayan profesyonel hizmet sunmaktadır.

Landrover Discovery Tümü 2.7 TDV6 190 Hp Araç Yazılım

Landrover
Discovery 2.7 TDV6
%20
YAKIT TASARRUFU
%26
PERFORMANS ARTIŞI
190 hp > 240 hp
+80 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
190 hp
440 nm
Chip Tuning Sonrası
240 hp
+ %26
520 nm
+ %18
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Landrover Discovery model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 190 hp / 440 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Landrover Discovery araç yazılımı (Landrover Discovery Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 240 hp / 520 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +50 hp / +80 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Landrover Discovery Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Tekirdag Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git